SCOTWORK STRATEJİK MÜZAKERE

Tek bir iş anlaşmasının ötesine geçerek stratejik müzakere ustası olun. Bu eğitim stratejik ilkeler çerçevesinde müzakere etmek zorunda iseniz ya da müzakere takımlarını yönetmek durumunda iseniz, büyük resmi görmenizi sağlar.

Buraya kadar öğrendiğiniz her şey müzakere odasında olup bitenlerle ilgili idi. Burada ise daha büyük bir pencereden bakmayı öğreneceksiniz. Hangi stratejiyi benimsemeniz gerektiği ile kararlarınızı yönlendirecek davranışlar kazanacaksınız. Karmaşık müzakerelerde kendinize bir yol çizmek için belirli analitik araçlar kullanmanız gerekir. Böylelikle plan yapma, ekiplerinizi müzakereye önceden başarıyla hazırlama ve onlarla etkili değerlendirme görüşmeleri yapma şansını bulursunuz.

Bu eğitim Sürdürülebilir Müzakere Yetenekleri eğitimini tamamlamış olup becerilerini stratejik bir düzeye çıkarmak ve müzakere ekiplerini yönetmek isteyenler içindir.

GENEL KATILIMA AÇIK EĞİTİMLER

Genel Katılıma Açık müzakere eğitimlerimiz her deneyim, iş ve beceri düzeyindeki katılımcılara açıktır ve her kesimin ilgisini çekmektedir. Bu çeşitlilik katılanların uzman müzakere eğitimi koçlarımızın rehberliğinin yanı sıra birbirlerinin deneyimlerinden de bir şeyler öğrenmelerini sağlar. Sadece kendi müzakere yeteneklerinizi geliştirmek için ya da 3 meslektaşınızla birlikte katılmak için yer ayırtıp başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

Şirkete Özel (Kurumsal) Eğitimler

Tek bir Şirkete Özel eğitimlerimiz tamamen size ve işinize göre tasarlanır. Size özel bir eğitim ortamının ve önceden üzerinde anlaştığınız tamamen sizin ihtiyaçlarınıza uygun bir eğitim içeriğinin keyfini çıkarabilirsiniz. Kendiniz ve meslektaşlarınız için 12 kişiye kadar yer ayırtabilirsiniz.

GENEL KATILIMA AÇIK EĞİTİM TARİHLERİ

Scotwork’ün genel katılıma açık müzakere eğitimlerinden birine kaydolun ve daha etkili bir müzakereci olma yolunda adım atın. Uzman eğitmenlerimiz tarafından çok farklı profillere sahip katılımcılara verilen eğitimlere siz de katılın. Gerçek durumlara uygun müzakere örnekleriyle verilen eğitimlerin ve interaktif sınıf çalışmalarının bir parçası olun. Bir sonraki genel katılıma açık müzakere eğitimimizin tarihini lütfen not alın.

Genel katılıma açık müzakere yetenekleri eğitimi takvimine bakınız…

Eğitim Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi Yer Kaydolun
ANS 16.03.2021 19.03.2021 Turkey
ANS 15.06.2021 18.06.2021 Turkey
ANS 14.09.2021 17.09.2021 Turkey
ANS 14.12.2021 17.12.2021 Turkey
The Scotwork Experience

Comments from Scotwork Participants

The Benefits of Scotwork Negotiation Skills Training

Nick Ford - Director, Global Client Operations at WPP

"Scotwork’ten bu kadar fayda sağlamasam ve sürecin katkısına inanmasam aldığım eğitimin katkılarını ön plana çıkaramazdım. Bu eğitimin bir gider kalemi olmadığını ben de elimden geldiğince her ortamda belirtiyorum."

Arman Ulusoy
Head of Services Procurement - Koç-Zer

En son Blog:

Not Going To

Don’t want to!!! Light at the end of the tunnel? Hope so, and not a train coming the other way. The revelation in the last few days about the success of not just one,...

En son Tweet:

Sekiz Adım Eğitim ve Danışmanlık A.Ş.
Sun Plaza Kat 13, Bilim Sokak
Maslak
34398 / İstanbul
Türkiye
+90 (0) 212 366 0251
iletisim@scotwork.com
Bizi takip edin
award 1.jpg
award 2.jpg
Scotwork CPD 2020