EN İYİ İŞ ANLAŞMASI FARKI

Ticari gücünüzü artırın. Daha fazla kar odaklı olun. Müşterileriniz, tedarikçileriniz ve çalışanlarınızla daha sağlam ilişkiler kurun. Bütün bunları ve çok daha fazlasını müzakere yetenekleri eğitiminde benzersiz en iyi iş anlaşması yaklaşımımız sayesinde yapabilirsiniz. Eğitimlerimizde gerçek müzakere gözlemlerine dayalı araştırmalarla işe yaradığı kanıtlanmış metotlar kullanıyoruz. Size gerçek hayattan alınmış sonuç odaklı etkili senaryolarla yol gösteriyoruz. Uzman eğitmenlerimiz uzun yıllara dayanan gerçek müzakere deneyimlerini sizlerle paylaşıyor. Size pratik, kullanıma hazır teknikler ve dijital araçlar sunuyoruz. Sadece 12 hafta gibi kısa bir sürede 9.86 x ROI (Yatırımın Geri Dönüşü) ile gerçek anlamda fark yaratıyoruz. Scotwork en iyi iş anlaşmasını yaptırır. Siz de bizimle en iyiye ulaşın.

ROI of 9.86 x course fee.jpg

Eğitim danışmanlığımızın çok etkili olduğunu nereden mi biliyoruz? Çünkü müşterilerimiz böyle diyor. Anketlerimize katılanların % 99’u Scotwork sayesinde müzakerede çok daha iyi bir düzeye geldiğini söylüyor. Yöneticilerinin % 98’i de eğitimlerimizin işe yaradığını söylüyor, üç ay içinde ortalama 9.86 oranında ROI (Yatırımın Geri Dönüşü) elde ettiklerini ifade ediyorlar.

40years.png

40 yılda etkili müzakere koçluğu hizmetimizin odağı hiç değişmedi. Bireylere yaşamlarını dönüştürecek sağlam müzakere yetenekleri kazandırıyor, işletmelerinin gelecekte daha başarılı olmasını sağlıyoruz.

Digital-tools.png

MÜZAKERE YETENEKLERİNİZİ GELİŞTİREN DİJİTAL ARAÇLAR

Müzakere eğitimlerimizden birine katılarak Scotwork Eğitimi Mezunları arasına katılın ve yararlı dijital araçlar setine ücretsiz erişim imkanı kazanın:

  • Online Hazırlık Aracı: kullanıma hazır istek/ taviz listeleri veri tabanına ve kullanıma hazır araçlara anında kolay erişim imkanı sağlar;

  • Müzakere Teşhis Aracı: müzakerenizin durumuna ve özelliklerine uygun özel tavsiyelere ulaşma imkanı sağlar;

  • Kaynak Kitaplığı: çok sayıda yararlı eğitim malzemesine, belge ve forma, e-kitaplara, video ve Scotwork blog bilgilerine erişim imkanı sağlar.

Müzakere yeteneklerinizi geliştirecek yepyeni ve ileri dijital araçlara erişebilirsiniz.

"hergünü çok yoğun ve hızlı bir koşuşturma temposu içinde geçen bizlerin acendasında 3 tam gün bulmak ve dikkatimizi tümüyle katıldığımız eğitime yöneltebilmek!... Öncesinde söyleseler inanmazdım.. Katıldığım eğitimlerin içinde en heyecanlısı, kesinlikle düşündürerek öğreticisi, eğlendirirken sinirlendiren ve rutin iş temposunun arasında bir vaha gibi ortaya çıkan dev bir zaman yaratan bir süreç. İş hayatında tecrübe kazanmış herkesin bence bu 3 güne ihtiyacı var. Kendimiz için, çalıştığımız şirket için. Ancak uyarayım: eğitim için ayrılan 3 gün boyunca başka birşey düşünmeyin, aksi halde siz kaybedersiniz"

Ömer Tanrıöver
Partner / Audit - Deloitte

Kültür Değişimi

Mike Freedman - Scotwork Lisans Sahibi - Türkiye

BİZE KATILIN

Etkili bir müzakereci olmak ve daha iyi iş anlaşmaları yapmak ister misiniz? Müzakere yetenekleri eğitimlerimizden birine katılın.

Müzakere Eğitimleri

Karlılığınızla övünmek, iş ilişkilerinizi veya iş yapma kültürünüzü geliştirmek mi istiyorsunuz? Hemen müzakere danışmanlığı ekibimize başvurun.

Danışmanlık

En son Blog:

Not Going To

Don’t want to!!! Light at the end of the tunnel? Hope so, and not a train coming the other way. The revelation in the last few days about the success of not just one,...

En son Tweet:

Sekiz Adım Eğitim ve Danışmanlık A.Ş.
Sun Plaza Kat 13, Bilim Sokak
Maslak
34398 / İstanbul
Türkiye
+90 (0) 212 366 0251
iletisim@scotwork.com
Bizi takip edin
award 1.jpg
award 2.jpg
Scotwork CPD 2020