MÜZAKERE KOÇLUK YETENEKLERİ

Müzakere yetenekleri koçu olun, işinizi müzakerelerde usta hale getirin. Bu eğitim size müzakere yeteneklerinizi Scotwork eğitimi almış çalışanlarınızla nasıl sürdürüp geliştirebileceğinizi öğreterek bu konuda zamanla iyice ustalaşmanızı sağlar. Müzakere düzeyi matriksimizi kullanarak yetenek düzeylerini nasıl ölçebileceğinizi öğrenin. Ayrıntılı koçluk kılavuzumuzdan destek alarak nasıl yapıcı değerlendirmeler yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. İşe yaradığı kanıtlanmış koçluk metotlarımızı ve yetenek geliştirme araçlarımızı kullanarak çalışanlarınızın bireysel he4deflerine ulaşmalarını ve daha güçlü ve etkili müzakereciler olmalarını sağlayabilirsiniz.

Bu eğitim Sürdürülebilir Müzakere Yetenekleri eğitimini almış olan herkese açıktır ve amacı Scotwork eğitimini almış olanların sahip olduğu Scotwork yeteneklerini pekiştirmektir. Eğitimi tamamlayarak işletmenizde çalışanlara koçluk etmenizi sağlayacak olan paha biçilmez dijital Koçluk Setimize ücretsiz erişim hakkını kazanabilirsiniz.

GENEL KATILIMA AÇIK EĞİTİMLER

Genel Katılıma Açık müzakere eğitimlerimiz her deneyim, iş ve beceri düzeyindeki katılımcılara açıktır ve her kesimin ilgisini çekmektedir. Bu çeşitlilik katılanların uzman müzakere eğitimi koçlarımızın rehberliğinin yanı sıra birbirlerinin deneyimlerinden de bir şeyler öğrenmelerini sağlar. Sadece kendi müzakere yeteneklerinizi geliştirmek için ya da 3 meslektaşınızla birlikte katılmak için yer ayırtıp başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

Şirkete Özel (Kurumsal) Eğitimler

Tek bir Şirkete Özel eğitimlerimiz tamamen size ve işinize göre tasarlanır. Size özel bir eğitim ortamının ve önceden üzerinde anlaştığınız tamamen sizin ihtiyaçlarınıza uygun bir eğitim içeriğinin keyfini çıkarabilirsiniz. Kendiniz ve meslektaşlarınız için 12 kişiye kadar yer ayırtabilirsiniz.

GENEL KATILIMA AÇIK EĞİTİM TARİHLERİ

Scotwork’ün genel katılıma açık müzakere eğitimlerinden birine kaydolun ve daha etkili bir müzakereci olma yolunda adım atın. Uzman eğitmenlerimiz tarafından çok farklı profillere sahip katılımcılara verilen eğitimlere siz de katılın. Gerçek durumlara uygun müzakere örnekleriyle verilen eğitimlerin ve interaktif sınıf çalışmalarının bir parçası olun. Bir sonraki genel katılıma açık müzakere eğitimimizin tarihini lütfen not alın.

Genel katılıma açık müzakere yetenekleri eğitimi takvimine bakınız…

Eğitim Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi Yer Kaydolun
ANS 21.09.2020 23.09.2020 İstanbul
ANS 14.12.2020 16.12.2020 İstanbul
The Scotwork Experience

Comments from Scotwork Participants

Why Scotwork?

"Bugün olan bir olayı sonradan düşündüğümde, benim için bir eğitimden en büyük beklentim olan reflex gelişimi/oluşumu konusunda üzerimde etki bırakmış olduğunuzu farkettim. Yeni reflekslerimle hareket ettiğimde de derhal iş sonuçlarında geri dönüşünü aldım."

Ozan Efe Ertem
Business Development Manager at TR-PHARM

En son Blog:

Goodwill Hunting – The Story of Jane’s Cakes

My wife and I own a static caravan in Mid-Wales and for the three years during which we have had it, it has been our weekend bolt-hole and place for the occasional holiday for us and for the family. This year...

En son Tweet:

Sekiz Adım Eğitim ve Danışmanlık A.Ş.
Sun Plaza Kat 13, Bilim Sokak
Maslak
34398 / İstanbul
Türkiye
+90 (0) 212 366 0251
iletisim@scotwork.com
Bizi takip edin
award 1.jpg
award 2.jpg
Scotwork CPD 2020