DÜNYANIN ÖNDE GELEN
MÜZAKERE YETENEKLERİ
ONLINE EĞİTİMİ

SÜRDÜRÜLEBİLİR MÜZAKERE YETENEKLERİ ONLİNE EĞİTİMİ

Amiral gemimiz olan üç günlük sınıfiçi Müzakere Yetenekleri eğitimimizi, Scotwork’ün diğer online çözümleri gibi Mart 2020 tarihinden itibaren dijital ortamda da düzenleyebiliyoruz. Yaptığımız her şeyde olduğu gibi, bu online eğitimde de katılımcıların müzakereleri canlı olarak oynayabilmeleri, koçluk eşliğinde pratik yapabilmeleri ve interaktif geri bildirim verebilmemiz için tasarlandı.

Uzman danışmanlarımız farklı teknolojik platformları kullanarak sizlere inanılmaz iç görüler veriyor, müzakere ile ilgili şehir efsanelerini çürütmenizi sağlıyor ve hatırlanabilir hikayelerle teorik bilgileri anlayıp gerçek hayat örneklerinden derlenen vaka oyunlarıyla öğrendiklerinizi beceriye çevirmenizi sağlıyorlar. Sonuç ise emsalsiz ve ilham veren bir tecrübe ile sizi her türlü ortamda – sanal veya gerçek– daha iyi müzakere edebilecek araçlarla donatılmanız.

Yanılmanızı istemeyiz, bu daha önce tecrübe edindiğiniz eğitimlerden çok daha farklı, öyle ki katılımcılarımızın %91’i bu dijital eğitimimizden beklenenin üstünde bir tatminle ayrıldıklarını bize bildiriyor. Bir katılımcımızın geri bildirimini aynen aktarıyoruz:

“Gerçekten harikaydı — umduğumdan çok daha iyiydi. Sanırım video çekimleri hepimizi – standart bir tele-konferans toplantısından farklı olarak çok daha sorumlu ve aktif kıldı.”

GENEL KATILIMA AÇIK EĞİTİMLER

Genel Katılıma Açık müzakere eğitimlerimiz her deneyim, iş ve beceri düzeyindeki katılımcılara açıktır ve her kesimin ilgisini çekmektedir. Bu çeşitlilik katılanların uzman müzakere eğitimi koçlarımızın rehberliğinin yanı sıra birbirlerinin deneyimlerinden de bir şeyler öğrenmelerini sağlar. Sadece kendi müzakere yeteneklerinizi geliştirmek için ya da 3 meslektaşınızla birlikte katılmak için yer ayırtıp başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

Şirkete Özel (Kurumsal) Eğitimler

Tek bir Şirkete Özel eğitimlerimiz tamamen size ve işinize göre tasarlanır. Size özel bir eğitim ortamının ve önceden üzerinde anlaştığınız tamamen sizin ihtiyaçlarınıza uygun bir eğitim içeriğinin keyfini çıkarabilirsiniz. Kendiniz ve meslektaşlarınız için 12 kişiye kadar yer ayırtabilirsiniz.

GENEL KATILIMA AÇIK EĞİTİM TARİHLERİ

Scotwork’ün genel katılıma açık müzakere eğitimlerinden birine kaydolun ve daha etkili bir müzakereci olma yolunda adım atın. Uzman eğitmenlerimiz tarafından çok farklı profillere sahip katılımcılara verilen eğitimlere siz de katılın. Gerçek durumlara uygun müzakere örnekleriyle verilen eğitimlerin ve interaktif sınıf çalışmalarının bir parçası olun. Bir sonraki genel katılıma açık müzakere eğitimimizin tarihini lütfen not alın.

Genel katılıma açık müzakere yetenekleri eğitimi takvimine bakınız…

Eğitim Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi Yer Kaydolun
ANS 16.03.2021 19.03.2021 Turkey
ANS 15.06.2021 18.06.2021 Turkey
ANS 14.09.2021 17.09.2021 Turkey
ANS 14.12.2021 17.12.2021 Turkey
Digital-tools.png

MÜZAKERE YETENEKLERİNİZİ GELİŞTİREN DİJİTAL ARAÇLAR

Müzakere eğitimlerimizden birine katılarak Scotwork Eğitimi Mezunları arasına katılın ve yararlı dijital araçlar setine ücretsiz erişim imkanı kazanın:

  • Online Hazırlık Aracı: kullanıma hazır istek/ taviz listeleri veri tabanına ve kullanıma hazır araçlara anında kolay erişim imkanı sağlar;

  • Müzakere Teşhis Aracı: müzakerenizin durumuna ve özelliklerine uygun özel tavsiyelere ulaşma imkanı sağlar;

  • Kaynak Kitaplığı: çok sayıda yararlı eğitim malzemesine, belge ve forma, e-kitaplara, video ve Scotwork blog bilgilerine erişim imkanı sağlar.

Müzakere yeteneklerinizi geliştirecek yepyeni ve ileri dijital araçlara erişebilirsiniz.

"Evet sırrımı açıklıyorum... Müzakere kritik olan neyi öğrendiysem bu kişiden öğrendim hem de kısa bir eğitimle... Scotwork Türkiye'den Mike Freedman'ın videolarını izleyin eğitimlerine imkan bulursanız katılın. 6 yıldır her durumda söyledikleri hep aklımda."

Gökhan Çetinsaraç
Enterprise Sales - Riverbed Technology

En son Blog:

Not Going To

Don’t want to!!! Light at the end of the tunnel? Hope so, and not a train coming the other way. The revelation in the last few days about the success of not just one,...

En son Tweet:

Sekiz Adım Eğitim ve Danışmanlık A.Ş.
Sun Plaza Kat 13, Bilim Sokak
Maslak
34398 / İstanbul
Türkiye
+90 (0) 212 366 0251
iletisim@scotwork.com
Bizi takip edin
award 1.jpg
award 2.jpg
Scotwork CPD 2020