Scotwork İnternet Sayfası Kullanma Kural ve Koşulları

Internet sayfasına hoş geldiniz. Bu sayfayı taramak ve kullanmak istediğinizde, sayfaya ilişkin Scotwork'un belirlediği  gizlilik politikasının gerektirdiği kural ve koşullara uymayı kabul etmiş sayılırsınız. Bu kural ve koşulların herhangi bir bölümüne katılmıyorsanız, lütfen internet sayfamızı kullanmayınız.

Scotwork, 'biz' veya 'bizim' ifadeleri, 7 Fortrose Street, Glasgow G11 5NU, United Kingdom adresinde kayıtlı ofise ait internet sayfasının sahibi demektir. 'Siz' ifadesi ise internet sayfamıza giren veya kullananlar anlamına gelir.

Bu internet sayfasının kullanımı aşağıdaki kurallara bağlıdır:

  • Bu internet sitesinde yer alan sayfaların içeriği yalnızca genel amaçlı bilgilenmenizi ve kullanımınızı sağlamaktadır. Haber verilmeden tarafımızdan değişiklik yapılabilir.
  • Bu internet sayfasında tarama tercihlerini yönlendirmek için "cookie"ler kulanılmaktadır. "Cookie" ile ilgili daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikası metninde bulabilirsiniz.
  • Özel bir amaca yönelik olarak bu internet sayfasında mevcut veya sunulan bilgi ve materyallerin doğruluğu, zamanlaması, performansı, bütünlüğü veya uygunluğuna ilişkin olarak biz veya bir başka taraf her hangi bir garanti sağlamaz. Bu bilgi ve materyallerin noksan veya hatalı olabileceğini kabul etmiş sayılırsınız ve yasaların izin verdiği ölçüde bu tür noksanlık veya hatadan doğacak bir yükümlülükten doğrudan kendimizi sorumlu tutmayız.
  • Bu internet sayfasındaki bilgi veya materyallerin kullanılmasından doğacak risk tamamen size ait olup bize ait herhangi bir yükümlülük söz konusu olmayacaktır. Bu internet sayfasında var olan her hangi bir ürün, hizmet veya bilginin özel beklentilerinizi karşılaması sizin sizin kendi sorumluluğunuzda olacaktır.
  • Bu internet sayfası bize ait olan veya lisansı bizde olan materyalleri içerir. Tamamen bunlarla sınırlı olmamakla beraber, bu materyal, tasarım, yerleşim, görsel ve grafiklerden oluşur. Buradaki kural ve koşulların bir parçası olan telif hakları bildirimine uyanlar dışında kopyalama yasaktır.
  • Bu internet sayfasında yer alan ve lisansı veya mülkiyeti işletimciye ait olmayan tüm ticari markalar belirtilir.
  • Bu internet sayfasının yetkisiz kullanımı zararların talebini ve/veya hukuki suç addedilmesini gerektirebilir.
  • Bu internet sayfası diğer internet sayfalarına bağlantılar içerebilir. Bu bağlantılar daha farklı bilgiler edinmenizi kolaylaştırmak için konulmuştur.  Onlar bu internet sayfasını/sayfalarına herhangi bir garanti verdiğimiz anlamına gelmez. Bağlantı verilen bu sayfa(lar)nın içeriği konusunda hiçbir sorumluluğumuz yoktur.
Bu internet sayfasının kullanımı ve bu kullanmadan doğabilecek her hangi bir anlaşmazlık durumunda Türkiye Cumhuriyet kanunlarına tabidir.

En son Blog:

An Opinion-Free Blog

Over the years I have spent quite a lot of time in Bradford. My wife, at that time my girlfriend, went to Margaret McMillan College of Education in the town, we were regular visitors to the Alhambra Theatre, and later on I taught numerous managers working for Grattan’s, the mail order catalogue company. It is a fine town, populated by great characters. In 1981 Bradford made headlines when it declared itself to be a nuclear-free zone. No one quite understood what that meant in practice, but the literal interpretation was that if...

En son Tweet:

Sekiz Adım Eğitim ve Danışmanlık A.Ş.
Sun Plaza Kat 13, Bilim Sokak
Maslak
34398 / İstanbul
Türkiye
+90 (0) 212 366 0251
iletisim@scotwork.com
Bizi takip edin
award 1.jpg
award 2.jpg
Scotwork CPD 2020