MÜZAKERENİN TEMELLERİ ATÖLYESİ

Yetenek eğitimlerimize göre temel farklılıkları olan bu atölye eğitimi müzakere sürecini ve bu sürecin dilini anlamınızı sağlar. Gerçek hayatta müzakere sürecinin nasıl yürüdüğünü ana hatlarıyla görün. Müzakerenin satıştan neden bu kadar farklı olduğunu fark edin. İş anlaşması yapmanın temel prensiplerinde ustalaşın. Şikayetlerle başarıyla nasıl baş edebileceğinizi görün. Sonuç getirecek teklifler getirmeyi öğrenin. Ve etkili bir alışverişin sizin için mükemmel bir iş anlaşmasına giden yolu nasıl hazırladığını görün.

Müzakerenin Temelleri Atölyesi çalışanlarınıza müzakerenin diline hakim olma imkanı sağlar, onların Scotwork yetenek geliştirme eğitimleri çerçevesinde müzakere ekiplerini fikirleri ve bilgileriyle desteklemelerine imkan verir.

"Bugün olan bir olayı sonradan düşündüğümde, benim için bir eğitimden en büyük beklentim olan reflex gelişimi/oluşumu konusunda üzerimde etki bırakmış olduğunuzu farkettim. Yeni reflekslerimle hareket ettiğimde de derhal iş sonuçlarında geri dönüşünü aldım."

Ozan Efe Ertem
Business Development Manager at TR-PHARM

The Scotwork Experience

Comments from Scotwork Participants

The Benefits of Scotwork Negotiation Skills Training

Nick Ford - Director, Global Client Operations at WPP

ŞİRKETLERE ÖZEL EĞİTİMLER

Bir şirkete özel eğitimlerimiz bütünüyle size ve işinize odaklıdır. Size özel bir öğrenme ortamında daha önceden sizin katkınızla hazırlanmış ihtiyaçlarınıza birebir denk düşen bir eğitim içeriğinin tadını çıkarın.

Her bir eğitimde kendinize ve çalışanlarınıza 12 katılımcıya kadar yer ayırtabilirsiniz.

En son Blog:

Saving Face

I read a hilarious story recently about a guy who got into an argument with a supermarket when he tried to secure a refund on an opened tray of diced butternut squash because when he bought it, he’d thought it was cheese. The author of the story was standing in line at the grocery store behind our brave Cheese Connoisseur, tweeting updates in real time as this guy dug himself deeper and deeper into a hole. He was determined to get a $2.97 refund on the tray, which...

En son Tweet:

Sekiz Adım Eğitim ve Danışmanlık A.Ş.
Sun Plaza Kat 13, Bilim Sokak
Maslak
34398 / İstanbul
Türkiye
+90 (0) 212 366 0251
iletisim@scotwork.com
Bizi takip edin
cpd.png
voty2016_sign_gold.png