İŞİNİZE GÜÇ KATAN MÜZAKERE YETENEKLERİ EĞİTİMİ

İster yeni başlayan, ister deneyimli bir müzakereci olun, müzakere eğitimlerimiz yeteneklerinizi geliştirip sizi hem müzakerenin yapıldığı odada hem dışarıda daha güvenli bir duruma getirecektir. Satın alma ve satış konularında uzman eğitmenler tarafından verilen uygulama ağırlıklı ve interaktif bir müzakere yetenekleri eğitimi sunuyoruz. İnsan kaynakları, tedarik, perakende, pazarlama ve satış gibi alanlardaki müzakere bilgimizi paylaşıyoruz. Sizi müzakerede hemen en ileri noktaya taşıyan ve işletmenizi iş dünyasında en öne geçiren pratik yetenekleri kazanın. Bir Scotwork müzakere eğitimi seçin ve daha başarılı olma yolunda adım atın.

SÜRDÜRÜLEBİLİR MÜZAKERE YETENEKLERİ

Müzakere yetenekleri eğitiminize burada başlayın

Hangi noktadan başlamış olursanız olun, bu müzakere eğitimi sizin oyunda yepyeni bir yetenek düzeyine çıkmanızı sağlayacaktır. Gerçek hayattan alınmış örneklere dayanan vaka oyunu uygulamaları ile müzakerelerin püf noktaları konusunda deneyim kazanın. Yapılması ve yapılmaması gerekenlerle ilgili en kritik noktaları öğrenin. Kullanıma hazır teknikler ve araçlarla güvenli bir müzakereci olarak öğrendiklerinizi hemen uygulamaya başlayın.

"Scotwork’ten bu kadar fayda sağlamasam ve sürecin katkısına inanmasam aldığım eğitimin katkılarını ön plana çıkaramazdım. Bu eğitimin bir gider kalemi olmadığını ben de elimden geldiğince her ortamda belirtiyorum."

Arman Ulusoy
Head of Services Procurement - Koç-Zer

Eğitmenin Bakış Açısı

Yeşim Cimcoz - Kıdemli Scotwork Danışmanı

GENEL KATILIMA AÇIK EĞİTİM TARİHLERİ

Scotwork’ün genel katılıma açık müzakere eğitimlerinden birine kaydolun ve daha etkili bir müzakereci olma yolunda adım atın. Uzman eğitmenlerimiz tarafından çok farklı profillere sahip katılımcılara verilen eğitimlere siz de katılın. Gerçek durumlara uygun müzakere örnekleriyle verilen eğitimlerin ve interaktif sınıf çalışmalarının bir parçası olun. Bir sonraki genel katılıma açık müzakere eğitimimizin tarihini lütfen not alın.

Genel katılıma açık müzakere yetenekleri eğitimi takvimine bakınız…

Eğitim Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi Yer Kaydolun
ANS 16.12.2019 18.12.2019 İstanbul
ANS 16.03.2020 18.03.2020 İstanbul

En son Blog:

Up A Mountain

The highlight of the holidays, which after this week’s biblical weather seems a long time ago, was some energetic romping about in the Cantabrian mountains in Northern Spain. There is a beautiful spot in the heart of the Picos de Europa where we have been going for nearly two decades. And in this hiking paradise, we celebrate the fact that despite the absolute confidence ahead of each adventure we embark on, meticulous packing of walking maps and charging up of GPS enabled smartphones, we know we will get lost.

En son Tweet:

Sekiz Adım Eğitim ve Danışmanlık A.Ş.
Sun Plaza Kat 13, Bilim Sokak
Maslak
34398 / İstanbul
Türkiye
+90 (0) 212 366 0251
iletisim@scotwork.com
Bizi takip edin
cpd.png
voty2016_sign_gold.png