İŞİNİZE GÜÇ KATAN MÜZAKERE YETENEKLERİ EĞİTİMİ

İster yeni başlayan, ister deneyimli bir müzakereci olun, müzakere eğitimlerimiz yeteneklerinizi geliştirip sizi hem müzakerenin yapıldığı odada hem dışarıda daha güvenli bir duruma getirecektir. Satın alma ve satış konularında uzman eğitmenler tarafından verilen uygulama ağırlıklı ve interaktif bir müzakere yetenekleri eğitimi sunuyoruz. İnsan kaynakları, tedarik, perakende, pazarlama ve satış gibi alanlardaki müzakere bilgimizi paylaşıyoruz. Sizi müzakerede hemen en ileri noktaya taşıyan ve işletmenizi iş dünyasında en öne geçiren pratik yetenekleri kazanın. Bir Scotwork müzakere eğitimi seçin ve daha başarılı olma yolunda adım atın.

SÜRDÜRÜLEBİLİR MÜZAKERE YETENEKLERİ

Müzakere yetenekleri eğitiminize burada başlayın

Hangi noktadan başlamış olursanız olun, bu müzakere eğitimi sizin oyunda yepyeni bir yetenek düzeyine çıkmanızı sağlayacaktır. Gerçek hayattan alınmış örneklere dayanan vaka oyunu uygulamaları ile müzakerelerin püf noktaları konusunda deneyim kazanın. Yapılması ve yapılmaması gerekenlerle ilgili en kritik noktaları öğrenin. Kullanıma hazır teknikler ve araçlarla güvenli bir müzakereci olarak öğrendiklerinizi hemen uygulamaya başlayın.

GENEL KATILIMA AÇIK EĞİTİM TARİHLERİ

Scotwork’ün genel katılıma açık müzakere eğitimlerinden birine kaydolun ve daha etkili bir müzakereci olma yolunda adım atın. Uzman eğitmenlerimiz tarafından çok farklı profillere sahip katılımcılara verilen eğitimlere siz de katılın. Gerçek durumlara uygun müzakere örnekleriyle verilen eğitimlerin ve interaktif sınıf çalışmalarının bir parçası olun. Bir sonraki genel katılıma açık müzakere eğitimimizin tarihini lütfen not alın.

Genel katılıma açık müzakere yetenekleri eğitimi takvimine bakınız…

Eğitim Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi Yer Kaydolun
ANS 16.03.2021 19.03.2021 Turkey
ANS 15.06.2021 18.06.2021 Turkey
ANS 14.09.2021 17.09.2021 Turkey
ANS 14.12.2021 17.12.2021 Turkey
Eğitmenin Bakış Açısı

Yeşim Cimcoz - Kıdemli Scotwork Danışmanı

"Scotwork’ten bu kadar fayda sağlamasam ve sürecin katkısına inanmasam aldığım eğitimin katkılarını ön plana çıkaramazdım. Bu eğitimin bir gider kalemi olmadığını ben de elimden geldiğince her ortamda belirtiyorum."

Arman Ulusoy
Head of Services Procurement - Koç-Zer

En son Blog:

Not Going To

Don’t want to!!! Light at the end of the tunnel? Hope so, and not a train coming the other way. The revelation in the last few days about the success of not just one,...

En son Tweet:

Sekiz Adım Eğitim ve Danışmanlık A.Ş.
Sun Plaza Kat 13, Bilim Sokak
Maslak
34398 / İstanbul
Türkiye
+90 (0) 212 366 0251
iletisim@scotwork.com
Bizi takip edin
award 1.jpg
award 2.jpg
Scotwork CPD 2020