Müzakere İpuçları

Söyleyecek çok sözümüz var.

35 yıllık deneyimimizle dünyanın her yerindeki 35 ofisimizde 120'yi aşkın deneyimli ve farklı uzmanlıklara sahip müzakerecilerimiz, konu müzakere olduğunda söyleyecek çok sözümüz olduğunu düşünmekte haklı olduğunuzu göstermek için bütün güçleriyle çalışmaktadır.

İlk bakışta karmaşık ve kaotik görünebilecek olan müzakere dünyasında sizlere yol gösterecek öneri ve ipuçlarından bir derleme yaptık.

Aranızda dünya çapında ses getiren Müzakere Yetenekleri Eğitimleri ideneyiminden geçme şansına sahip olanlar bu kaosun içindeki düzeni hemen fark edeceklerdir, yine de hafızanızı tazelemek (bir günlük devam eğitimlerimizle ilgili bilgi almak için bizi arayınız) veya müzakere yetenekleriyle ilgili stratejik konuları içeren daha köklü bir birikime sahip olmak isterseniz Stratejik Müzakere Eğitimi başlıklı eğitimimizi öneririz.   

Sağdaki panelin üzerini tıklayarak beyaz sayfaları ve müzakere ipuçlarını okuyabilirsiniz, bu ipuçlarında kadınların erkeklerden daha iyi müzakereci oldukları gibi ilginç noktalardan müzakere sırasında saldırgan müzakerecilerle başetme ve herkesin hakkını teslim etme gibi çok çeşitli konuları bulacaksınız.

Henüz hiç bir eğitimimizi almamış olanlara ise burayı tıklayarak geçmişte eğitim alanların bu eğitimlerle ilgili düşüncelerini okumalarını öneririz.

Burada yer alan makalelerin hepiniz için yararlı olmasını umuyoruz.

Her hafta müzakerenin günlük yaşamımız ve karşılaştığımız sorunlar üzerindeki etkisi ile ilgili görüşlerimizi paylaştığımız bir Scotwork Blog'uoluşturmaktayız. Müzakere Blog'umuzu size ulaştırmamızı istiyorsanız lütfen isminizi yazdırınız, böylece bu görüşler doğrudan posta kutunuza yönlendirilecektir.