Amaca yönelik yaklaşım

Tek bir işletmenin katılımcı olacağı müzakere yetenekleri eğitimine katılmak isterseniz, "her durumda aynı yöntem" yaklaşımında olmadığımızı göreceksiniz.  Size özel iş tehditlerini, çalışanlarınızı ve iş kültürünüzü tam olarak anlayabilmek için büyük zaman harcarız. Ancak ondan sonra çalışanlarınıza uygun olacak özel müzakere yetenekleri gelişimi eğitimini tavsiye ederiz.

Bunun yanı sıra düzenli aralıklarla Açık programlar düzenliyoruz. Bu format, bireysel katılımcılar için olduğu gibi bir işletmeden aynı hafta için 12 katılımcı sağlayamayan gruplar ya da kendi uygulamaları için bir örnek görmek isteyen işletmeler için de idealdir. Bu eğitimlerde bireysel ihtiyaçlara dayanan özel fikirler verebilmek için de zaman ayırmaktayız.

Bir çok Açık Eğitim katılımcımız farklı birikim, görev ve işletmelerden gelen kişilerle birlikte çalışma imkanından keyifle yararlanmaktadır... Çeşitlilik içeren bir katılımcı kitlesi sağlamak için bir Açık Eğitime her kuruluştan en fazla üç kişiyi kabul ediyoruz.

Scotwork danışmanı İdil Kaya - Açık (genel katılım) programların faydası