Stephen White - Ortak

Stephen White - Managing Partner - Scotwork

Leeds, İngiltere'de yetişen Stephen,  1970 yılında Leeds Üniversitesi'nin Ticaret ve Hukuk bölümünden mezun oldu.Müzakere becerileri tecrübelerini, Metal Box (daha sonra Crown Holdings tarafından satın alındı) ve Reed International PLC'de 12 yıl boyunca üstlendiği satış ve pazarlama yönetimi pozisyonlarında edindi.

1984 yılında Scotwork'de  John McMillan'a katılan Stephen,  öncelikle İngiltere'de ve sonrasında dünya çapında olmak üzere firmanın büyümesinde öncü rol oynadı. Stephen'ın global satış uzmanlığı, uluslararası operasyonlarını  yönetsel ve operasyonel seviyelerde geliştirmek isteyen müşterilerimiz için, müzakerelerin yeterliliği ve tutarlılığı alanında paha biçilmez olmuştur.

Stephen, 40'tan fazla ülkede reklam ajansları, devlet daireleri, medya kuruluşları gibi birçok çokuluslu şirkete müzakere danışmanlığı yapmıştır. Konuşma yapmak ve görüşlerini paylaşmak için, düzenli olarak konferanslara ve üst düzey yönetim toplantılarına çağrılmaktadır.

2001 yılından bu yana Scotwork UK LLP'nin Yönetici Ortağı olarak görev yapmaktadır. Scotwork ağı için global satış girişimlerini yönetmek ve karmaşık müşteri projelerini yürütmek de görevleri arasındadır.