Müzakere Danışmanlığı

İşinizde bir zorluk, bir proje veya bir sorun mu var?

Scotwork birçok müşterisinin aşağıdaki türden projelerde başarılı sonuçlara ulaşmasına yardım etmiştir: 

  • sendika - yönetim müzakerelerinin yapısını değiştirmek;
  • maliyet düşürücü programları uygulamak;
  • global ticaret kurallarını değiştirmek;
  • yeni fiyatlama stratejileri oluşturmak;
  • birleşme sonrası iki farklı şirket kültürünü harmanlamak;
  • büyük bir anlaşmanın müzakeresini yürütmek; 
  • bir yönetim ekibine "yapabiliriz" düşüncesini yerleştirmek.

Projenin yapısını ve müzakere tecrübemizin işinize nasıl yarayacağını anlamak için çalışmalar yapacağımız ilk aşamada harcadığımız süre hiçbir ücrete tabi değildir. 

Bu aşamayı önerilerimizi içeren ayrıntılı bir teklif izler. Bu teklif, danışmanlık, özel koçluk, webcast tasarımı ve işletimi, ekipleri hazırlama ve, elbette, yetenek geliştirme konularından oluşabilir.

Takımın parçası

Scotwork'un fark yaratan müzakere ustalığı ve tecrübesi ciddi sorunlar veya zorlu değişim durumlarında yanınınızdadır.

Scotwork kısa veya uzun süreli danışmanlık hizmetleri için yanınızdadır.

Koçluk

Size özel bir koç aracılığı ile üst düzey çalışanlarınızdan en yüksek performansı alabilmeniz için işletmenize yardım edebiliriz; onların kişisel güçlerini kendilerine özel programlarla ortaya koyarak ölçmeye yardımcı olabiliriz. Bu, Scotwork'un size kalıcı bir katkısı olarak değerlendirilebilir.

Prova

Bazen, kritik bir müzakereye girmeden önce, müzakeredeki muhtemel ana konular ve ihtilaflar üzerinde çalışmak faydalı olur. Müşterilerimiz zor durumlarda bunun onlara güven ve durumu kontrol etme gücü verdiğini ve hayati öneme sahip bir ticari avantaj sağladığını fark etmişlerdir. 

Strateji Gelişimi

Scotwork, karşınıza çıkan değişik stratejik seçenekler arasındaki farkları tam olarak anlamanıza ve buna göre tavır almanıza yardımcı olacaktır.  Zor ticari durumlarda bile size müzakere sırasında istediklerinizi getirecek sonuçları birlikte şekillendirecek ve yaratacağız.